OVEO Orman Ürünleri İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

1295

1295

Farkımız!

  • • geniş ürün yelpazemiz ile her sektöre uygun ham ve işlenmiş ürün stoğumuz
     •müşteri siparişlerinin zamanında ve hızlı bir şekilde teslim edilmesi
Oveo Orman Ürünleri

Misyon

Müşterilerimizle güçlü ve sürdürülebilir ortaklık kurulması, onların değişen taleplerine cevap vermek adına ürün kategorilerinin sürekli olarak gözden geçirilmesi, ürün yelpazesinin ihtiyaçlara göre çeşitlendirilmesini sağlamak ve gerekli yatırımları yapmak.

Müşterilerimizin ürün ve hizmet beklentilerini uluslararası kalite ve standartlarda karşılarken, çevreye ve doğaya zarar vermeden, sağlık ve emniyeti ön planda tutan, çalışanlarımız ve tüm paydaşlarımızla birlikte sosyal sorumluluk çerçevesinde hareket etmek.

Orman Ürünleri sektöründeki ülke içi ve global gelişmelere katkıda bulunmak için sürekli girişimci olmaktır.

Vizyon

Orman Ürünleri sektöründe müşteri memnuniyeti ve büyüklük kategorilerinde Türkiye’nin en büyük on şirketi arasında olmaktır.

Doğal kaynakları koruyarak gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak.

Müşteri-işletme ilişkisini ömürlük bir anlayışla ele alarak müşteri odaklı yönetim anlayışını üretim öncesinden satış sonrası hizmete kadar bir zincir biçiminde yürütmek.

Müşteri beklentilerini ön görerek müşteri-işletme ilişkisini sıfır hata ile sürdürmek.

PLYWOODPlywood, ince ağaç katmanlarından üretilen bir ahşap levha çeşididir. Günümüzde en çok kullanılan ahşap ürünlerinden biridir. Plywood, esnek, ucuz, kolay ugulanabilir, tekrar kullanılabilir ve kolay temin edilebilir bir üründür.
KONTRPLAKKontrplak, yoğun olarak inşaat sektöründe kullanilan bir orman ürünüdür. Suya dayanıklılığı ve yüksek mukavemeti bu sektör için önemlidir. Özellikle beton kalıplarının hazırlanmasında kullanılır. Brüt kalıp olarak da nitelendirilen sıvasız kalıp sistemleri için çok uygun bir malzemedir.Kontrplak ağaç tabakalarından oluşan bir paneldir.
MASİF PANELMasif Panel, Aynı ağaç türünden çıta ya da lata boyutlarındaki masif ahşap malzemelerin uc uca ekli ya da tek parça halindeyken (çoğunlukla dar yüzeylerinden) yan yana yapıştırılması ile elde edilen ahşap levha ürünüdür.
KERESTEOdun veya tahta, ağaçların gövdelerini ve dallarını meydana getiren sert bir maddedir. İnşaat malzemesi, kâğıt ve yakıt yapımında hammadde olarak kullanılmaktadır. Ayrıca tahta yalıtkan bir maddedir.
0
/
0
Yurtiçi/Yurtdışı Pazar - ton
0
Yıllık Kapasite - ton/m3
0
Yıl/Üretim - ton/m3

İş Ortaklarımız - Markalarımız

Dünyanın, alanında öncü firmalarıyla yaptığımız iş ortaklıkları ile uygun fiyat, yüksek kalite anlayışı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını profesyonel ekip ve iş anlayışıyla yönetiyoruz.

Sorularınız ve Görüşleriniz için

Bize Ulaşın
Merak ettiğiniz tüm konular hakkında iletişime geçebilirsiniz. Teklif almak için sipariş formu sayfamızdan kolaylıkla istediğiniz ürünlere erişerek teklif oluşturabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.