OVEO

Sektörün öncü firmalarıyla yaptığımız ortaklıklar, geniş ürün yelpazemiz, yüksek kalite ve uygun fiyat anlayışımız ile mutlu müşteriler ve sağlıklı yaşam alanlarının genişlemesine katkı sağlamaya devam ediyoruz.Tüm Ürünler

OVEO Orman Ürünleri İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

Hakkımızda
1295
Devamı...
PLYWOODPlywood, ince ağaç katmanlarından üretilen bir ahşap levha çeşididir. Günümüzde en çok kullanılan ahşap ürünlerinden biridir. Plywood, esnek, ucuz, kolay ugulanabilir, tekrar kullanılabilir ve kolay temin edilebilir bir üründür.
KONTRPLAKKontrplak, yoğun olarak inşaat sektöründe kullanilan bir orman ürünüdür. Suya dayanıklılığı ve yüksek mukavemeti bu sektör için önemlidir. Özellikle beton kalıplarının hazırlanmasında kullanılır. Brüt kalıp olarak da nitelendirilen sıvasız kalıp sistemleri için çok uygun bir malzemedir.Kontrplak ağaç tabakalarından oluşan bir paneldir.
MASİF PANELMasif Panel, Aynı ağaç türünden çıta ya da lata boyutlarındaki masif ahşap malzemelerin uc uca ekli ya da tek parça halindeyken (çoğunlukla dar yüzeylerinden) yan yana yapıştırılması ile elde edilen ahşap levha ürünüdür.
KERESTEOdun veya tahta, ağaçların gövdelerini ve dallarını meydana getiren sert bir maddedir. İnşaat malzemesi, kâğıt ve yakıt yapımında hammadde olarak kullanılmaktadır. Ayrıca tahta yalıtkan bir maddedir.

Farkımız!

  • • geniş ürün yelpazemiz ile her sektöre uygun ham ve işlenmiş ürün stoğumuz
     •müşteri siparişlerinin zamanında ve hızlı bir şekilde teslim edilmesi
Oveo Orman Ürünleri

Ürün Gruplarımız

Oveo Orman Ürünleri

Geniş ürün yelpazemiz, yüksek kalite ve uygun fiyat anlayışımız ile Plywood, Kontrplak, OSB, Kereste, Masif Panel, Kapı Sereni ve Lambri ürünlerininin temini için sektöre öncülük etmeye devam ediyoruz.

0
/
0
Yurtiçi/Yurtdışı Pazar - ton
0
Yıllık Kapasite - ton/m3
0
Yıl/Üretim - ton/m3

İş Ortaklarımız - Markalarımız

Dünyanın, alanında öncü firmalarıyla yaptığımız iş ortaklıkları ile uygun fiyat, yüksek kalite anlayışı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını profesyonel ekip ve iş anlayışıyla yönetiyoruz.

Sorularınız ve Görüşleriniz için

Bize Ulaşın
Merak ettiğiniz tüm konular hakkında iletişime geçebilirsiniz. Teklif almak için sipariş formu sayfamızdan kolaylıkla istediğiniz ürünlere erişerek teklif oluşturabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.