HAKKIMIZDA

2016 yılında Konya’da kurulan ve hızla büyüyen firmamız orman ürünleri sektöründe ihracat ve ithalat üzerine faaliyet göstermektedir. 2018 yılı başında İzmir şehrimizdeki depomuz ile hizmet verdiğimiz bölgedeki müşterilerimize daha da yakınlaştık.

Oveo olarak Ülkemizde ihtiyaç duyulan ürünleri tedarik etmeyi ve Ülkemizde üretilen ürünlerin dünya piyasasına sunulmasını  amaç edinmiş bulunmaktayız. Firmamız, kurucularımızın uzun yıllar sektörde edinmiş olduğu tecrübe ve bilgiye dayanan, yenilikleri takip ederek sürekli gelişen kadrosu ile müşterilerine ekonomik, hızlı, kaliteli ve kalıcı çözümler sunmayı temel prensip edinmiştir.

Vizyonumuz

Orman Ürünleri sektöründe müşteri memnuniyeti ve büyüklük kategorilerinde Türkiyenin en büyük on şirketi arasında olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizle güçlü ve sürdürülebilir ortaklık kurulması, onların değişen taleplerine cevap vermek adına ürün kategorilerinin sürekli olarak gözden geçirilmesi, ürün yelpazesinin ihtiyaçlara göre çeşitlendirilmesini sağlamak ve gerekli yatırımları yapmak.

Müşterilerimizin ürün ve hizmet beklentilerini uluslararası kalite ve standartlarda karşılarken, çevreye ve doğaya zarar vermeden, sağlık ve emniyeti ön planda tutan, çalışanlarımız ve tüm paydaşlarımızla birlikte sosyal sorumluluk çerçevesinde hareket etmek.

Orman Ürünleri sektöründeki ülke içi ve global gelişmelere katkıda bulunmak için sürekli girişimci olmaktır.