Laminat Parke

Ev ve iş yerlerimiz başta olmak mekanlarda kullanım kolaylığı ve şıklığı sebebiyle tercih edilen ahşap parkeler, malzemeleri ve imal edilişlerine göre, türlere ayrılır. Günümüzde birçok çeşidi olmasına rağmen en çok kullanılan üç parke çeşidi vardır. Bunlar; laminat parke, masif parke ve lamine parke dir.

MASİF PARKE

Masif Parkenin kendisine has görünümü ve dokusu mekanlarınıza apayrı bir hava katacak.

Klasikten vazgeçmeyenlerin tercihi Masif Parke ürünleri çeşitli kalitedeki özellikleri bir çok farklı renk ve yüzey işlemleri ile sizi bekliyor.

14 mm, 20 mm ve 27 mm kalınlıklarında imal edilen masif parke koleksiyonumuzda bir çok yüzey işleminin yanı sıra sürekli kalite kontrolü ile masif parkelerin sağlamlığı açısından elzem olan %8 (+/- 1)’lik ahşap nem oranının sürekli olarak yakalanması için titiz kontroller sürekli yapılarak birlikte yaşadığınız parkelerin sizlerle bir ömür yaşamasını hedefliyoruz.

LAMİNE PARKE

Genellikle 3 katmandan oluşan lamine parke, ahşap katmanlarının üst üste bindirilmesiyle oluşur. Tamamen doğal olan, lamine parke, cilalanmış ve yağlanmış olduğu için kullanıma hazır bir üründür. Lamine parke uzun ömürlü bir parke türüdür.